Aanmelden van uw kind
Wat fijn dat u uw kind wilt aanmelden voor de Koningin Julianaschool. We vragen u vriendelijk om het aanmeldformulier in te vullen, zodat we met u contact kunnen houden en u kunnen informeren als er nieuws is.
Ongeveer zes weken voordat uw kind 4 jaar wordt of uw kind bij ons op school komt, zal de leerkracht contact met u opnemen om kennis te maken en wenmomenten af te spreken.
Verlof aanvragen
In de leerplichtwet staat dat ouders/verzorgers ervoor moeten zorgen dat hun kinderen naar school gaan. Extra verlof is dan ook alleen mogelijk in bijzondere gevallen.
U kunt het aanvraagformulier downloaden en inleveren bij onze directrice. Zij is degene die u aan de hand van de daarvoor geldende leerplichtwet wel of geen toestemming verleent.
Medezeggenschapsraad (MR)
Als MR – bestaande uit ouders en leerkrachten – willen wij mede vormgeven aan het beleid op de Koningin Julianaschool en bijdragen aan het uitvoeren van dit beleid.
Heeft u vragen over het toepassen/vormen van het beleid of heeft u zelf belangstelling voor een rol in de MR, dan kunt u altijd contact met ons opnemen.
Oudercommissie (OC)
De Koningin Julianaschool heeft een enthousiaste OC. De OC ondersteunt de school bij het organiseren van allerlei activiteiten gedurende het schooljaar. Hierbij kunt u denken aan de sporttoernooien, het sinterklaasfeest, de kerst- en paasviering en de avondvierdaagse. Zij vraagt regelmatig ouders om te assisteren bij activiteiten en feestelijkheden.
Voor de activiteiten wordt jaarlijks een vrijwillige ouderbijdrage gevraagd.
Family Factory
Family Factory Julianaschool Ermelo is een netwerk van gezinnen binnen de Julianaschool. We organiseren activiteiten waarbij ouders en gezinnen elkaar ontmoeten. We willen inspireren en we helpen een handje waar het nodig is. U kunt daarbij denken aan een ouder- en kindactiviteit.
Contactpersoon is Désiree Sloof
E-mail: familyfactory@vpcoermelo.nl
Voor meer informatie over de Familie Factory Nederland:
Home – Family Factory
Volg ons op Facebook
Gymrooster
schooljaar 2025 – 2026
Onze groepen 3 t/m 8 gymmen in de Zanderij. De gymlessen voor de groepen 1 en 2 worden gegeven in ons eigen speellokaal. Op donderdag worden de gymlessen verzorgd door Interactie Ermelo.
Dinsdag
Groep 8 : 08.30 – 09.15 uur
Groep 6 : 09.15 – 10.00 uur
Groep 5 : 10.45 – 11.30 uur
Groep 4 : 11.30 – 12.15 uur
Groep 3 : 13.15 – 14.00 uur
Groep 7 : 14.00 – 14:45 uur
Donderdag
Groep 3 : 9:30 – 10.15 uur
Groep 4 : 10.15 – 11.00 uur
Groep 5 : 11.00 – 11.45 uur
Groep 6 : 12.30 – 13.15 uur
Groep 7 : 13.15 – 14.00 uur
Groep 8 : 14.00 – 14.45 uur
Vakantierooster
schooljaar 2025 – 2026
Herfstvakantie
20 oktober t/m 24 oktober 2025
Kerstvakantie
22 december t/m 2 januari 2026
Voorjaarsvakantie
16 februari t/m 20 februari 2026
Goede Vrijdag en Pasen
3 april t/m 6 april 2026
Meivakantie
20 april t/m 5 mei 2026
Hemelvaartsweekend
14 t/m 15 mei 2026
Tweede Pinksterdag
25 mei 2026
Zomervakantie
20 juli t/m 28 augustus 2026
Jaarplanning
schooljaar 2025 – 2026
In de jaarplanning vindt u informatie over activiteiten, vakanties, studiedagen, e.d.
De vakanties en extra vrije dagen zijn in het grijs aangegeven. De jaarplanning is een aanvulling op onze schoolgids. In de schoolgids worden onze doelen en werkwijze besproken.
Het kan voorkomen dat nog niet elke datum in de jaarplanner staat vermeld of dat er tussentijds een datum gewijzigd moet worden. Wij zullen dit tijdig communiceren via onze nieuwsbrief de Roffel en Parro.
Studiedagen
Alle kinderen vrij op:
– Maandag 27 oktober 2025
– Vrijdag 14 november 2025
– Woensdag 21 januari 2026
– Donderdag 26 maart 2026
– Vrijdag 19 juni 2026
– Maandag 22 juni 2026
Communicatie
Voor de communicatie met de ouders van onze leerlingen maken wij gebruik van Parro. In Parro worden de nieuwsbrieven van de school geplaatst, leuke berichten vanuit de klas gedeeld, maar er is ook de mogelijkheid om rechtstreeks met de leerkracht te communiceren. Ook het doorgeven van een absentie gaat via Parro.
Parro is een besloten omgeving en als uw kind bij ons op school start, ontvangt u een inlogcode om uw eigen account aan te maken.
Buitenschoolse opvang
Kinderdagverblijf Beertje Puk verzorgt de buitenschoolse opvang bij ons op school. Ze verzorgen zowel voorschoolse als naschoolse opvang.
Meer informatie kunt u lezen op hun website.
Intraverte
Als interne partner op scholen biedt Intraverte curatieve en preventieve zorg voor kinderen bij wie de ontwikkeling niet helemaal vanzelf gaat. Zo dragen we bij aan de ontwikkeling en het welbevinden van het kind.
Klik op meer informatie over Intraverte in onze school.
Centrum Jeugd en Gezin
Het Centrum voor Jeugd en Gezin (CJG) is de plek waar (aanstaande) ouders (en professionele opvoeders) en jongeren (tot 23 jaar) terecht kunnen met vragen over gezondheid, opvoeden en opgroeien.
In het CJG werken jeugdartsen, jeugdverpleegkundigen, een logopediste, een lactatiekundige, pedagogen en gedragswetenschappers samen onder één dak.
Het CJG biedt gratis informatie & advies, steun & begeleiding. Daarnaast kan het CJG verwijzen naar specialistische hulp en coördinatie van zorg bieden.
Koningin Julianaschool
Directeur: Marlies Beelen
Spechtstraat 49
3853 VA Ermelo
Tel: 0341-552284
E-mail: infojuliana@vpcoermelo.nl
Postadres:
Postbus 3030
3850 AG Ermelo